CHCESZ SIE WYLECZYC Z SM!!

Tutaj opisujemy metody oraz własne doświadczenia związane z niekonwencjonalnym leczeniem

Re: CHCESZ SIE WYLECZYC Z SM!!

Postprzez Violetta » 17 Sty 2011 21:14

Sunshine,
super przepisy, zrobie sobie taką pastę :roll: na ostro z czosnkiem i na słodko: ło jezu nie moge się doczekać jutro kupie biały twaróg....

Dziś powiedziałam lekarzowi, że bardzo się przestraszyłam i do teraz bardzo się boję jak pomyślę, o SM. A lekarz na to : siebie się Pani przestraszyła...????
zatkało mnie i powiedziałam: Doktorze nie spojrzałam na to z tej strony...kurcze olśniło mnie, nie wiem czy rozumiecie. Kiedyś słyszałam takie zdanie: że chorobę należy akceptować, a nie z nią walczyć. Walczyć samemu ze sobą? Tak jak wspomniałam byłam w szpitalu i miałam punkcję: badania wykazały stan zapalny. Po wyjściu ze szpitala nie mogłam pozbyć się wyobrażenia: że mój płyn rdzeniowy jest mętny, zanieczyszczony, brązowy - taka mała schiza ;). Wspomniałam też, Wam wcześniej że jestem w kontakcie z psychologiem - pozdrawiam Kochana Pani Małgosiu :) - moja psycholog powiedziała, że moje złe wyobrażenia płynu rdzeniowego wynikają z lęku, kazała mi wyobrażać sobie zdrowy, biały, jasny przejrzysty płyn ... W ogóle kazała mi wyobrażać sobie zdrowie : to samo później wyczytałam w książce ,,SOBIE MOC" i ,, NLP I ZDROWIE " ... Przed zaśnięciem jak moja połówka nie chrapie ;) wyobrażam sobie zdrowie w moim ciele i wygląda tak:
jest pełno zieleni, pełno białych kwiatów, drzewa mają silne zdrowe gałęzie i rozpiętą koronę, jak o tym pomyślę to czuję świeżość i czystość ... trochę jak z reklamy proszka WIZIR :) teraz przypomniało mi się, że była taka reklama...no cóż tak wygląda moje zdrowie. Dla zainteresowanych książka NLP I ZDROWIE : JAN Mc Dermont i Joseph O'Conor opisują duzo ciekawych rzeczy, posługując się przykładami są też ćwiczenia : min też to z wyobrażaniem sobie zdrowia - pozostałe niewiele ćwiczyłam bo bałam się, że wkręcę sobie jakiś chory film ;).
Na dobranoc cytat z tej książki :
,, Nawet jeśli znajdujesz się na właściwej drodze, zostaniesz przejechany, jeżeli będziesz tam tylko siedział " WILL ROGERS
ok jeszcze 1-en ten jest dobry, a propo olejów lnianych i nie tylko:
,, Sztuka medyczna polega na zabawianiu pacjenta, podczas gdy natura leczy chorobę " VOLTAIRE
i ten:
,, Lekarze aplikują leki, o których wiedzą niewiele, aby wyleczyć choroby, o których wiedza jeszcze mniej, u ludzi, o których nie wiedza nic.
i tym optymistycznym akcentem...mówię Wam dobranoc :).
Violetta

Postprzez Animey » 17 Sty 2011 21:20

Wiolu nie uwierzysz,

dostałam namiar do Dr Wojciechowsakiej która chce wysłać mi książkę " Sobie Moc " i nawiązać ze mną kontak
już wysłałam maila ale nie podałam adresu bo nie chce narażać Pani Dr na koszty ;)
ale bardzo miło

pamiętacie napisałam , ze już jej nie mam bo komuś pożyczyłam :(
animey
Awatar użytkownika
Animey

Postprzez Violetta » 17 Sty 2011 21:30

Wow super !!!.
Może też ją zaprosisz na jakieś wykłady. Ponoć przyjeżdża co jakiś czas do Polski i spotyka się z chorymi z SM.
Pozdrów ją ciepło od fanki...
Wiola
Violetta

Postprzez dibo » 18 Sty 2011 10:23

hej wszsystkim
Viola powodzenia z ta wizualizacja:) Dodam tylko tyle ze kiedy nie moglem chodzic jak czlowiek to wyobrazalem sobie ze biegam po plazy. Za niedlugo mialy byc wakacje wiec wizualizowalem sobie ze biegam po plazy. Poidzialalo i wszystko sie spelnilo!! Wykorzystalem ta metode tez do zdobycie wiekszej sumy pieniedzy na wakacje i do zdobycia szybkiego sportowego samochodu do trasy jaka mialem pokonac. Wsazystko co sobie wizualizowalem sie spelnilo! Wszyscy mi odradzali ze nie dam rady,zebym sobie odpuscil itd a ja i tak zrobilem swoje:) 12 godz sunalem srednio 130 km/h potworem co prawda pozyczonym ale moim celem bylo miec taki samochod na ta trase,nie na stale.:)

Gratuluje co do kontaktu z Pania doktor. Prosze jesli jest taka mozliwosc o namiary co do jej wykladow. Podobno mam poglady takie jak ona i mam mase pytan;) Co do NLP to cale jej zalozenie jest wprost wspaniale:) Jest darmowe czasopismo w sieci "NLP zycie" dla zaintersowanych:)

http://www.youtube.com/watch?v=41OynPjQf08 polecam zapoznaie sie z Panem Greggiem Bradenem ktory naukowo stara sie wyjasniac skad sie biora cuda:)

pozdrawiam serdecznie
dibo

Postprzez Foxi » 19 Sty 2011 08:06

Dziękuję za przepisy :D Nabyłam wczoraj olej i dzisiaj zaczynam z pastą... no nie jest w sumie taka zła, ale next time muszę ją cokolwiek lepiej doprawić ;)
Dobra Dibo, od teraz będę sobie codziennie wizualizować jak wbiegam i zbiegam po schodach. Zobaczymy co to da... :mrgreen:

Buziaki i miłego dnia wszystkim
"Uwity jestem z nerwów skrwawionych anioła
I sądzę was od stopy do włosa, bo jestem
Wszystkich was razem dechem i moralnym chrzestem!" - C.K. Norwid
Foxi

Postprzez dibo » 19 Sty 2011 11:08

Foxi swietnie:)

Polecam strone mojej dobrej znajomej:

http://mojadrogadozdrowia.com/aktualnoci.html

Cos dla zainteresowanych siemiem lnianym i swoim zdrowiem:

http://mojadrogadozdrowia.com/siemie-ln ... ega-3.html

Co do wizualizacji staraj sie poczuc wszystko podczas tego biegu-radosc,wiatr na twarzy,slonce i rob to coraz bardziej przejrzyste:)

Powodzenia!

Foxi napisał(a):Dziękuję za przepisy :D Nabyłam wczoraj olej i dzisiaj zaczynam z pastą... no nie jest w sumie taka zła, ale next time muszę ją cokolwiek lepiej doprawić ;)
Dobra Dibo, od teraz będę sobie codziennie wizualizować jak wbiegam i zbiegam po schodach. Zobaczymy co to da... :mrgreen:

Buziaki i miłego dnia wszystkim
dibo

Postprzez dibo » 20 Sty 2011 09:24

W tym poscie chcialbym zwrocic uwage na temat hipnozy. Od kiedy zobaczylem faceta na discovery ktoiry sie za jej pomoca wyleczyl z sm chodzilo to za mna. Jestem w trakcie czytania ksiazki o autohipnozie (dziekuje za prezent!!) i stwierdzam ze po 1.nie wiedzialem nic lub bzdury o hipnozie a po 2. sm jest choroba na tle nerwowym i mozna ja leczyc jak mase innych chorob wywolanych stresem(np rozne bole a nawet artretyzm). Oczywiscie poza przypadkami natury choroby psychicznej lub braku uswiadamiania sobie choroby. Wtedy niezbedna jest pomoc fachowa. Wykorzystalem dwie metody do bezposredniego kontaktu z podswiadomoscia i za kazdym razm na pytanie czy moja choroba jest natury emocjonalnej ipsychologicznej dostawalem odpowiedzi "tak"!Nie opisze ich tutaj gdyz przeczytanie calej ksiazki jest niezbedne.Usuwam kolejne rzeczy z mojej poswiadomosci dlatego czuje sie coraz lepiej. Bez otwartego umyslu,checi zmiany i wiary ze moge wyzdrowiec nic bym nie zdzialal.

Wielu z Was wie jak chemia potrafi niszczyc.Zbyt dlugo komorki nerwowe byly napiete do granic mozliwosci. Na dluzsza mete ktoras peka i pojawia sie choroba. Znajdzcie co/lub kto Was meczy i zrobcie cos z tym. Zmiencie mysl na ten temat. Tylko tyle. Nie dopuszczajcie mysli o niepowodzeniu. Jedno zdanie wspanialej Luise ktore uslyszalem mi sie bardzo spodobalo: "Ten sam umysl ktory stworzyl chorobe moze Cie z niej wyleczyc." Calkowicie sie zgadzam. A Wy?

pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia
dibo

Postprzez Animey » 20 Sty 2011 17:25

Witajcie,
dzisiaj odebrałam pierwsza z książek jakie zamówiałm sobie w internecie " Nieuleczalne - uleczalne" jestem pod ogromnym wrażeniem i zaraz wróce do lektury
pozdrawiam
animey
Awatar użytkownika
Animey

Postprzez dibo » 20 Sty 2011 18:53

Animey napisał(a):Witajcie,
dzisiaj odebrałam pierwsza z książek jakie zamówiałm sobie w internecie " Nieuleczalne - uleczalne" jestem pod ogromnym wrażeniem i zaraz wróce do lektury
pozdrawiam
animey

:D :D :D
Bardzo sie ciesze i zycze powodzenia bo jak sam sie przekonalem ta droga jest niesamowita!! :D

pozdrawiam i tez wracam do mojej autohipnozy
dibo

Postprzez mili81 » 20 Sty 2011 20:36

Jeszcze rok temu temat SM był mi zupełnie obcy. Wiedziałam tylko, że mama przyjaciela mojego brata choruje na to od lat. Zdziwiłam się, ponieważ jest wyjątkowo energiczną i uśmiechniętą kobietą. Nie wgłębiałam się jednak w temat. Rok temu wszystko się zmieniło. Okazało się, że u najbliższej mi osoby wykryto SM własnie. Pamiętam łzy, stres, strach a potem wertowanie wszystkiego co możliwe, żeby poznać wroga. I zapoznaliśmy się. Początkowo nie było łatwo - nie, inaczej - nigdy ie było łatwo. Ale w którymś momencie M. odkrył "Potęgę Podświadomości". Potem przyszła kolej na Louise L. Hay. I kolejne lektury. Mnie zafascynował Secret, choć poczatkowo to wszystko wydawało mi się jakieś banalne, zbyt proste. Ale do wszystkiego dochodzi się małymi krokami. Sukcesu nie osiągniemy rzucając się od razu na głęboką wodę.
Kochani, ja wiem, że trudno jest zmienić schematy myślowe, wyłączyć negatywne myśli, strach, niezdrowe emocje. Ale warto chociazby spróbować. Wszystko rodzi się w glowie, choroba również. Każda! To nie są bajki, tylko rzeczy udowadniane cały czas naukowo. Ten typ wiedzy cały czas się rozwija, idzie do przodu.
SM bazuje na nerwach, emocjach - a strach wyniszcza umysł i ciało. Tak nie można.
W Secrecie jest zapisane bardzo mądre zdanie "Nieuleczalne, to uleczalne od środka!".

Nie zapominajcie o tym! Jakkolwiek dziwnie to teraz dla Was brzmi.

Życzę Wam wszystkim odwagi w odkrywaniu nowego, lepszego dla Was świata! Świata pięknego, pozytywnego myślenia!
Życzę wiary w wizualizację, afirmacje, medytacje.

Powodzenia!

M.
mili81

PoprzedniaNastępna

Wróć do Alternatywne i niekonwencjonalne metody leczenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości