Karmy dla psiaków – najważniejsze rady

Karmy dla juniorów – propozycja marki Pedigree
Firma Pedigree od lat trudni się produkcją karm dla czworonogów. Razem z wymaganiami odbiorców w ich ofercie można wyszukać karmy dla dużych czworonogów, oraz także i takie przystosowane dla szczeniąt. Jest to zatem wyjątkowo istotne dlatego, iż zapotrzebowanie na składniki żywieniowe szczeniąt i piesków dojrzałych wyraźnie się różnorodni. Więc z czego składa się karmy Pedigree dla juniorów? Jakie pierwiastki odżywcze zapewnia? W tym tekście postaramy się odpowiedzieć na owe pytania i przedstawić propozycję firmy Pedigree.
Z myślą o szczeniętach marka Pedigree utworzyła dwa warianty karm: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeśli chodzi o te główne w ofercie marki odnajdziemy 4 warianty karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszelkich odmian psów i 3 warianty karm dane dla piesków ras małych dużych i średnich: karmy Pedigree z kurczakiem i ryżem. Każda sucha karma Pedigree została wymyślona poprzez szereg kompetentnych ekspertów z wiedzą o tym, żeby zapewnić szczeniętom najwłaściwszy rozkwit. W składzie karmy zlokalizujemy przede wszystkim mięso z kurczaka i ryż, które są znakomite dla drobnych żołądków młodych czworonogów. Dodatkowo karma Pedigree junior okraszona jest o komplet witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest pomocna szczeniętom w okresie dużego wzrostu. Oprócz walorów odżywczych należałoby ponadto wspomnieć o walorach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jednymi z łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niezmiernie prosty. Zawiera zboża, znaczącą porcję mięsa (26%), oleje oraz tłuszcze plus substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree przynosisz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód i cynk.
Tylko sprawdzone karmy dla psów sprawdź https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Obok karmy suchej marka sprzedaje również mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa gatunki: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce i cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (zatem również pokarm Pedigree w puszce albo w torebce) posiada aromatyczne mięsne kawałeczki utopione w galaretce, która usprawnia przyjmowanie składników odżywczych wprowadzonych w żywności. Dzięki temuż karma jest nie zaledwie znakomita, ale dodatkowo odpowiednia i lekkostrawna. Mokra karma Pedigree Junior ma składniki odżywcze winne za silne i także zdrowe kości (inaczej wapń plus fosfor), pogłębiające odporność (witamina E oraz minerały) tudzież ułatwiające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy osiągnięto dzięki użyciu kruchych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu oraz zanurzeniu całości w galaretce.
Wnioskując propozycja marki Pedigree w obrębie karm dla szczeniąt jest całkiem bogata, umiemy w niej odnaleźć również karmy mokre jak i suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Nadto są to karmy wytworzone przez markę, która jest na rynku od wielu lat i jeszcze optymalizuje swoje produkty bazując na doświadczeniu swoim i ekspertów z którymi kooperuje. Dzięki temu są to zatem karmy perfekcyjnie dobrane do potrzeb znacznie kształtujących się szczeniąt również ze względu na walory kaloryczne, jak i także smakowe.

You may also like...